Зібрано голосів

Назва проекту

Облаштування роледоріжки на території скверу міського Палацу культури.

ПІБ Ініціатора: Ляшенко Лариса Олександрівна
Пошта: larisa.tkach@ukr.net
Телефон: 0678821333
Статус: Відхилено
Проект №8
Дата початку збору голосів: 10.02.2020 13:57

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Облаштування зон відпочинку

Адреса місця реалізації проекту

м.Світловодськ, вул..Приморська, будинок 16, Світловодський міський Палац культури. Кадастровий номер земельної ділянки – 3510900000500140001.

Назва установи / закладу

Світловодський міський Палац культури

Короткий опис проекту

Даний проект для всіх, хто любить кататися на роликах, а також має бажання спробувати себе у різних видах спорту на міні колесах - самокати, скейти, гіроскутери та сігвеї. Роледоріжка стане місцем активного відпочинку для дітей та дорослих.

Проблема

Відсутність безпечного та якісного майданчику, де різновікові групи населення могли б займатися видами спорту на міні колесах (самокати, скейти, гіроскутери та сігвеї), які прийнятні виключно на абсолютно рівній поверхні. Стан міських тротуарів не дає можливості мешканцям міста займатися роликовими видами спорту в міському просторі.

Мета проекту

Створення умов для занять молоді та дітей катанням на роликах, самокатах, скейтах, гіроскутерах та сігвеях шляхом відновлення доріжки на території скверу Палацу культури як якісну та безпечну спортивну полосу в центрі міста. У місті відсутні роледоріжки, а попит на якісну доріжку віддалену від проїжджої частини великий і своєчасний.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Облаштувати роледоріжку для якісного та різноманітного відпочинку жителів міста.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Кожна особа, не залежно від віку та статі, яка займається перерахованими вище видами спорту, може скористатися майданчиком. Орієнтовна кількість користувачів майданчику: беручи до уваги зростання популярності роликових видів спорту серед підростаючого покоління, майданчик потенціально стане місцем занять спортом для десятків користувачів щодня, в залежності від погодних умов.

План заходів з реалізації проекту

1. Підготовка, розчищення території. 2. Укладання асфальтного шару. 3. Відновлення естетичного вигляду тротуарних бордюрів (силами та засобами Світловодського міського Палацу культури). 4. Встановлення лавок для перевзування (за рахунок благодійників). 5. Святкове відкриття роледоріжки. 6. Інформування ЗМІ та в соцмережах.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Якісні: Реалізація безпечної від транспорту і довговічного якісного покриття доріжки для роликових видів спорту, яка буде використовуватися для оздоровчого відпочинку жителями Світловодська, що захоплюються спортом. Кількісні: Щоденне використання роледоріжки десятками людей, потенційно більше щоденних користувачів. Соціальні: Діти та підлітки, яких ми зможемо впровадженням даного проекту відірвати від гаджетів більше часу проведуть на свіжому повітрі. Нервозберігаючі: Облаштування роледоріжки забезпечить спокій тих матусь діти яких з роликами їдуть на набережну міста знаходячись без нагляду рідних та близьких.

Орієнтовна загальна вартість проекту

181000 грн.

Очікуваний термін реалізації проекту

Два місяці.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Ринкове здорожчання матеріальних ресурсів може вплинути на обсяг виконаних робіт.

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Вартість асфальтування пішохідних доріжок ручним способом 362м2 500 181000

Галерея зображень

  • Thumb 64369b222caf2767a6711f364ef02585