Інструкції

1. Сьогодні, в епоху стрімкого розвитку інформаційних технологій, відкриваються нові можливості для забезпечення ефективної участі громадськості в процесах управління, як на місцевому, так і на загальнодержавному рівнях. Саме на це спрямована робота порталу «Бюджет участі», який створено в нашому місті. 
 

1.1. На головній сторінці сайту Ви бачите кнопки швидкого доступу до трьох основних функцій, таких як знайти актуальний проект який Вас цікавить, знайти проект під яким Ви вже поставили підпис, та додати новий проект.

Ви можете переглянути проекти, по яким триває збір підписів; проекти, які знаходяться на розгляді; реалізовані проекти та всі проекти, що надійшли на сайт.  

Найпопулярніші із проектів також відображаються на головній сторінці сайту, разом з інформацією, скільки вже зібрано голосів та скільки днів залишилось до завершення збору підписів по всім проектам. 

Функція пошуку дозволить швидко знайти потрібний проект, або Ви зможете знайти проекти за хронологічним порядком або популярністю. 

 

1.2. Для того щоб мати можливість додавати проекти, необхідно один раз пройти просту процедуру реєстрації. 

Для цього необхідно ввести свої дані (прізвище, ім’я, по-батькові, електронну пошту, контактний телефон, дату народження, місце проживання та ввести пароль). Лист з посиланням для підтвердження буде спрямований на вказану електронну адресу. Натисніть на посилання в листі, щоб підтвердити свій акаунт. 

Для створення проекту необхідно обрати відповідний розділ на головній сторінці сайту.

Вказати назву, вид, категорію проекту.

Вказати адресу та назву установи/закладу, де буде реалізований проект.

Описати проект.

Визначити проблему та мету з пропонованим рішенням їх вирішення.

Визначити для кого проект.

Описати план заходів з реалізації проекту.

Вказати ключові показники оцінки реалізації проекту, Орієнтовну загальну вартість, очікуваний термін реалізації та ризики (перешкоди) у реалізації проекту.

За необхідністю завантажте фотографію, що відповідає змісту проекту.

Виконайте перевірку та натисніть кнопку «Додати проект»!

Після цього на Вашу електронну адресу надійде повідомлення про те, що проект успішно створено та відправлено на підтвердження модератору. 

Для того, щоб додати свій підпис до вже існуючого проекту, необхідно обрати потрібний проект та натиснути кнопку «Додати свій підпис». Ви можете переглянути перелік осіб, які вже підписали обраний проект, а також поширити проект через соціальні мережі. 

Якщо проект збере необхідну кількість підписів у встановлений термін, він буде спрямований на розгляд Координаційної ради. Результати будуть розміщені на офіційному сайті Світловодської міської ради.  

Беріть участь в розвитку громади!